Biele na čiernom

Autor: Marian Hrnčiar | 4.11.2013 o 18:26 | (upravené 18.11.2013 o 17:06) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  48x

Metajazyk sa síce nikdy objaviť nepodarilo, no vďaka kozmickej náhode sa v roku 1943 vedcom podarilo objaviť jeho brata - DLS-52. Prirodzene, objav držali politické elity v tajnosti až do začiatku 21. storočia, kedy spustil sériu udalostí, ktoré dnes poznáme pod menom Veľká Zmena Systému.

Dôležitejšie je, ako spevák spieva a nie to, o čom.

Dodnes nie je známe, kto v ten deň vypustil látku do vzduchu. Podľa rôznych konšpiračných teórií to boli samotní Agenti bezpečnosti a jednoty. Nech za tým stal ktokoľvek, dostatočnú dávku substancie vypustil do ovzdušia práve keď na predvolebnom mítingu vtedy vládnucej pro-systémovej strany RESM dohrala populárna kapela Senzi Kentus. Len vďaka duchaprítomnosti niekoľkých študentov, ktorí sa na mítingu podľa vlastných slov ocitli len pre to, že "rozdávali zadáčo pivo a nejaké žrádlo" a náhodných okoloidúcich, ktorí pochopili, že sa deje niečo zvláštne, sa podarilo zaznamenať prejav predsedu strany R.F. Cia vo forme zodpovedajúcej obsahu. To je totiž presne to, čo látka DLS-52 subjektom, ktorí sa vystavia jej účinkom, umožní - všetkými zmyslami vnímať obsah vo forme, ktorá mu zodpovedá. Teda, ak by ste látku užili a pozreli sa napríklad na bilbord propagujúci dovolenku v Karibiku vyobrazením krásneho, mladého páru (muža a ženy), ktorý ruka v ruke po nádhernej piesočnatej pláži kráča v ústrety západu Slnka, videli by ste sivý, dotrhaný plagát so starým obéznym mužom so zarasteným chrbátom kráčajúcim tri kroky za jeho plastickými operáciami znetvorenou ženou.

Tu je autentický prepis prejavu predsedu pro-systémovej vlády R.F. Cia, ktorý sa dokonale zhodoval s prepismi ďalších svedkov prejavu, ktorí všetci úspešne prešli detektorom lži:

Voliť mňa, demokracia, naša strana, správna voľba. Istoty, každý, priemerný, si zaslúži. Zmena, pracovné príležitosti, naša strana to dokáže. Naši odborníci na každú oblasť to vedia.

Dosť sľubov, činy treba. To dokážeme my. Vy nám dajte Váš hlas. Počíta sa každý!? Zastavíme nemocnice aj privatizácie. Minimálnu mzdu dvakrát viac zvýšime. Bezpečnosť na uliciach pre každého! Umožníme daň z príjmu a daňové prázdniny každému občanovi. Vyriešime problematiku rómskych únikov a daňových osád. Podporíme hromadné dopravovanie a parkovacie domy aj pre cyklistov.

Byty pre mladých postavíme a parky skvalitníme. Zrušíme nedoplatky v zdravotníctve a zavedieme solárnu energiu do každej domácnosti. Napriek naším riešeniam sa zlepší ekonomika. Pracovné miesta budú pre každého, rovnako tak starostlivosť o zdravie.

Ďakovali za Váš hlas!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Netreba vedieť, čo je Kajínek. Z väznice vykročila celebrita (Schutzov týždeň)

Proti „ideám“ Sme rodina je šuvix aj nový „sociálny balík“ Smer-SNS-HíD.

DOMOV

Cirkev o podpore Kotlebu: takto sa kňazi nesmú správať

Biskupi ideológii pozornosť nevenujú.


Už ste čítali?